آشنایی با مدافعان حرم دسته‌بندی نشده

شهید مدافع حرم مصطفی تاش موسی

شهید مدافع حرم مصطفی تاش موسی

همسر اولین شهید مدافع حرم رامسر:
شهادت حق « مصطفی تاش موسی» بوده است

شفیقه فضل کریمی همسر شهید مدافع حرم مصطفی تاش موسی اولین شهید مدافع حرم شهرستان رامسر با اشاره به اردوی فرهنگی معنوی راهیان نور و با بیان اینکه شهید تاش موسی خود یکی از ایثارگران دفاع مقدس بود؛ اظهار داشت : حضور در این مکان های عملیاتی باعث سکنیه و آرامشم شده است.

وی با تاکید بر اینکه راهیان نور یادآور رشادت های شهدای دفاع مقدس است به بیان خاطراتی از حضور شهید تاس موسی در دوران هشت سال دفاع مقدس پرداخت و افزود: وقتی همسرم از مناطق عملیاتی برایم تعریف میکرد همیشه دوست داشتم تا از نزدیک این مناطق را ببینم.

همسر شهید مدافع حرم تاش موسی با اشاره به اینکه هنوز پیکر مطهر شهید برنگشته است ، عنوان کرد: من هم دوست داشتم همسرم مزاری داشته باشد و زمانی که دلتنگم بتوانم بر سر مزارش حاضر شوم اما در روزهای پایانی سال با حضور در مناطقی که جای پای همسرم و مابقی شهدای عزیز است ، دلم آرام شد.

وی شهادت را حق همسرش می داند و با بیان اینکه شهید برای رسیدن به شهادت خیلی تلاش کرد و سختی های زیادی را متحمل شد ، تاکید کرد: شهید مصطفی تاش موسی از همان دورانی که در هشت سال دفاع مقدس حضور داشت به دنبال شهادت بود و انگار قسمتش این بود که بماند و در دفاع از حرم آل الله به شهادت برسد.

همسر شهید با نقل از خاطره ای از شهید اضافه کرد: همسرم قبل از شهادتش به من گفته بود می خواهم نظرت را درباره شهادتم بدانم و من به ایشان گفتم مهم هدفی است که دوست دارید به آن برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *