آشنایی با مدافعان حرم دسته‌بندی نشده

شهید مدافع حرم عقیل شیبک

شهید مدافع حرم عقیل شیبک

پدر شهید مدافع حرم “عقیل شیبک”: عقیل با روحیه انقلابی در راه مبارزه با استکبار قدم برداشت

پدر شهید مدافع حرم عقیل شیبک با تاکید براینکه خون شهدای حرم امتداد خون پاک شهیدان در کربلا است، گفت: عقیل عاشقانه و با روحیه انقلابی و بسیجی در راه دفاع از اسلام و حریم اهل بیت(ع) و مبارزه با استکبار قدم برداشت.

حسین شیبک در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان در حاشیه مراسم تدفین پیکر پاک شهید عقیل شیبک اظهار داشت: عقیل دو هفته قبل از شهادتش عازم جبهه‌های حق علیه باطل در سوریه شده بود.

پدر شهید مدافع حرم عقیل شیبک گفت: عقیل عاشقانه و با روحیه انقلابی و بسیجی در راه دفاع از اسلام و حریم اهل بیت(ع) و مبارزه با استکبار قدم برداشت؛ هنوز ۱۵روز از اعزام وی نگذشته بود که خبر شهادتش رسید و امروز به‌عنوان پدر شهید به فرزندم که در این راه پر افتخار قدم برداشته، می‌بالم.

وی با تاکید بر حفظ آرمان‌های شهدا و تداوم خط سرخ مکتب حسینی در مبارزه با دین مبین اسلام تصریح کرد: مهمترین ویژگی‌های شهید شیبک “خدامحوری” بود که با تاسی از مکتب حسینی عازم سوریه شد. خون شهیدان امروز امتداد خون پاک شهیدان در کربلا است.

به گزارش تسنیم، پیکر شهید عقیل شیبک امروز به‌همراه شهید حسینعلی کیانی بر دستان مردم زاهدان تشییع و در بهشت مصطفی(ص) به خاک سپرده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *