آشنایی با مدافعان حرم دسته‌بندی نشده

شهید مدافع حرم سعید مسلمی

شهید مدافع حرم سعید مسلمی

ماجرای شفای گرفتن شهید مدافع حرم سعید مسلمی از زبان مادر شهید
مادر شهید مسلمی از شفا گرفتن فرزند شهیدش در دوران خردسالی روایت کرد.

مادر شهید مسلمی از شهدای مدافع حرم اراک شامگاه سه شنبه در برنامه آبرو کوچه‌ها، افتخار محله گفت: فرزند شهیدم در دوران کودکی به بیماری سختی دچار شد که همه پزشکان قطع امید کرده و امیدی به بهبودی‌اش نداشتند.

وی تصریح کرد: سعید را برای درمان ابتدا به بیمارستان راه‌آهن اراک و بعد از آن به بیمارستان یافت آباد و امام خمینی (ره) تهران بردم، بیش از دو ماه در بیمارستان بستری بود و پزشکان چندین بار به او خون تزریق کرده و از بهبودی‌اش قطع امید کرده بودند.

مادر شهید مسلمی بیان داشت: نزدیک محرم بود، تصمیم داشتم برای پخت نان به روستا برگردم، با خود گفتم اگر خدا بخواهد سعیدم خوب می‌شود، در مسیر بازگشت از تهران به حرم حضرت معصومه (ع) رفته، سپس بعد از زیارت به روستا برگشتم، شب خواب دو بانویی را دیدم که صورتشان پوشیده بود، سعید را در آغوشم دادند و گفتند بفرما حاجیه‌خانم این هم پسرت، بعد از آن سعید کاملاً بهبودیافته و هیچ دارویی مصرف نکرد.

شهید مدافع حرم اهل‌بیت سعید مسلمی که در نهم آبان ماه سال گذشته در راه دفاع از اسلام و حراست از حریم اهل‌بیت (ع) جان خود را در سوریه فدا کرد، پس از گذشت صد روز پیکرش پیدا و در گلزار شهدای اراک به خاک سپرده شد، این شهید از نیروهای پاسدار تیپ ۷۱ روح‌الله شهر اراک بود.

در وصیت‌نامه این شهید مدافع حرم آمده است: با سلام و درود به روح امام خمینی (ره) و آرزوی صحت و سلامتی برای ادامه‌دهنده راه ایشان امام خامنه‌ای. امروز که شما این نامه را مطالعه می‌کنید شاید دیگر در بین شما عزیزان نباشم و انشالله خداوند توفیق نبرد با دشمنان امیرالمؤمنین حضرت علی علیه‌السلام و شهادت در راه ایشان نصیب اینجانب کرده باشد.

در ابتدا از پدر و مادر عزیزم به خاطر تمامی سختی‌ها و زحماتی که برای بزرگ کردن اینجانب کشیده‌اند تشکر می‌کنم. از شما عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم حتی گوشه‌ای از زحمات شما را در این دنیا جبران کنم و امیدوارم در آن دنیا به لطف حضرت زهرا (س) دستگیر شما باشم.

پدر و مادرم، حرفی که با شما دارم این است که در نبود من صبور باشید و خدایی نکرده حرف یا عملی انجام ندهید که باعث رنجش دل امام زمان (عج) و رهبر عزیزتر از جانم و خوشحالی دشمنان اسلام شود و بدانید که فرزند شما در مقابل عزیزان امام حسین (ع) هیچ ارزشی ندارد و اگر خواستید برای نبود فرزندتان اشک بریزید برای مظلومیت امام حسین (ع) و فرزندانش گریه کنید.

همیشه راضی باشید به رضای خداوند و شکرگزار خداوند باشید که فرزندتان در راه امام حسین (ع) قربانی شد و بدانید که من با اراده خودم این راه را انتخاب کردم و همیشه شکرگزار خداوند هستم که مرا لایق این راه دانست.

توصیه‌ای که به خواهران و برادرانم دارم داشتن غیرت علوی و رعایت حجاب زهرایی و نگه‌داشتن احترام پدر و مادرم در همه‌ی شرایط است.

صحبتی که با عزیزان دارم ادامه راه شهیدان و گوش‌به‌فرمان بودن در برابر دستورات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای است و همیشه به یاد داشته باشید که در محضر خداوند و امام زمان (عج) هستید.

و اما داداشی عزیزم در باشگاه از شما عزیزان می‌خواهم همواره احترام به پدر و مادر و تلاش برای بالا بردن سطح علمی و رعایت ادب و اخلاق و ورزش کردن برای دفاع از اسلام را فراموش نکنید و بدانید روزی نوبت شما هم خواهد رسید و باید برای آن روز خود را آماده کنید تا بتوانید برای دفاع از اسلام و شادی دل حضرت زهرا (س) از همه چیزتان بگذرید و هیات را حفظ کنید و مراسم‌ها به یاد ما هم باشید و روضه حضرت زهرا (س) را به یاد ما باهم بخوانید.

امیدوارم عملکردم در مقابل دشمنان اسلام باعث شادی دل آقا امام زمان (عج) و نایب بر حق ایشان حضرت امام خامنه‌ای گردیده باشد؛ انشالله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *